Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom hibaüzenet a fb messengeren


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum!Az lenne a kérdésem,hogy mitől van az,hogy a mobilomon rajta van a facebook messenger,és bizonyos cégeknek,ha irok nem kapják meg,amikor azt irja ki a messenger,hogy elküldve.Huawei p9plus mobilom van.A telefon jo.Eddig aug.közepéig még tudtam cégekkel is kapcsolatot tartani itt.Most vannak akik nem kapják meg az üzenetet annak ellenére hogy jelzi a messenger hogy elküldve.Magánszemélyekkel rendesen tudok csetelni.Mi lehet a gond?Ilyen pl a Huawei Telekom.Telekom is akart nekem irni a messengeren,illetve válaszolni,de  mondta a telekomos,hogy amikor el akarta a fb messengeren az üzenetet küldeni,akkor ezt irta ki neki:Üzenet küldés nem lehtséges ezen fióktipus korlátozása miatt.Én nem kaptam semmit a fb messengertől,hogy korlátozva lennék.Huaweinél is ez a helyzet.Eddig ezekkel rendesen értekeztem fb messengeren is.Huawei p9 plus mobil android 7.Messenger verzio:181.0.0.12.78Nincs facebook regisztráciom,mobilszámmal és jelszóval használom a messengert,mert engedi.A huaweinwk is jeleztem,ők kérték a messenger regisztrácios profil adataimat,hogy tisztázzák a dolgokat.Kérnék ebben segitséget is ha lehet itt is!Irtam a facénak is.Válasz nincsen.

telekom messenger hiba.png

mess hiba.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Kedves Márffy Magdolna!

Úgy tűnik valami facebookos korlátozás áll a háttérben, valamilyen facebookos spam-szűrő lehet az oka.

Ugyanakkor azt tanácsolom, ne osszon meg személyes adatokat (másét a hatályos törvények értelmében írásbeli belegyezés nélkül még tilos is)  itt a fórumon sem, mert ez egy a világhálóról bárki számára elérhető hely. Sajnos sok a rossz ember a mai világban.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...