Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Részletes információk


Dorika

Kérdés

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Dorika, ne érts félre, veled vagyok, de vegyesek az érzelmeim. ezt szerintem nem így kellene, hanem egy őszinte, de határozott beszélgetéssel, amiben elmondod, hogy megrendült a bizalmad, amit egy közös számlaátnézéssel tud visszaszerezni (ha oké a kedvenc férjed, akkor benne lesz, legfeljebb utólag kiengeszteled, ha nem oké, akkor nem lesz benne, és ez egyben tiszta, számlakímélő válasz is). mindezt pedig azért írom, mert volt már részem hasonlóban, csak én a másik oldalon álltam, és teljesen oktalanul lettem szétcincálva

ha mindenféleképpen a sötét utat járnád, akkor a részletes számlában benne vannak a hívások, sms-ek. ha ismered az előfizetői jelszavát, vagy legalább meg tudod szerezni a telefonját, akkor így próbálkozhatsz. ha ezek nem mennek, akkor csak a fenti megoldás van

internet oldalakra pedig a telójának vagy számítógépének böngészési előzményei adhatnak választ (azt viszont elemenként vagy egyben is törölgetheti, inkognitólapról nyitottak pedig eleve nincsenek benne)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...