Kérdés

Sziasztok!

Segitséget kérnék, HD csatornákkal kapcsolatban, van 2 TV készülékem ha bekapcsolom az egyiket és HD adást nézek közbe bekapcsoljuk a másikat ott már azt irja HD csatornánál hogy  " ennyi HD szolgáltatást a rendszer nem bir kezelni " , bejelentettem a hibát, azt a választ kaptam hogy a hiba nálam van , nem a szolgáltatásba. Mi lehet az oka ennek?

Teljesen mindegy melyik készüléket kapcsolom be elöször, a másodiknak bekapcsolt TV- nél irja ezt ki, és természetesen nem tudok HD csatornákat nézni, mindegyiknél ezt irja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

2 órája, similacko írta:

Sziasztok!

Segitséget kérnék, HD csatornákkal kapcsolatban, van 2 TV készülékem ha bekapcsolom az egyiket és HD adást nézek közbe bekapcsoljuk a másikat ott már azt irja HD csatornánál hogy  " ennyi HD szolgáltatást a rendszer nem bir kezelni " , bejelentettem a hibát, azt a választ kaptam hogy a hiba nálam van , nem a szolgáltatásba. Mi lehet az oka ennek?

Teljesen mindegy melyik készüléket kapcsolom be elöször, a másodiknak bekapcsolt TV- nél irja ezt ki, és természetesen nem tudok HD csatornákat nézni, mindegyiknél ezt irja.

Jó lenne tudni milyen neted van, koax, optika, vdsl? A box menüjében megtudod nézni mennyi , és milyen stream-ed van: menü/beállítások/ információ/rendszerinformáció/rendszer erőforrásai. Itt megtalálod hány HD és SD stream-ed van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

Kösz a gyors választ, koax kábelem van, 1 SD , 2HD streamom van.

Bevallom nem igazán tudom mit jelentenek ezek,nem vagyok jártas ebben :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
29 perce, similacko írta:

Szia

Kösz a gyors választ, koax kábelem van, 1 SD , 2HD streamom van.

Bevallom nem igazán tudom mit jelentenek ezek,nem vagyok jártas ebben :)

Egyet megtehetsz, stb-et, és a HGW-t áramtalanítsd majd kapcsold vissza  HGW-t és ha lesz újra net akkor a stb is kapcsold be , jó lenne tudni melyik az elsődleges box avval kellene kezdeni majd a másikat,Ha pvr funkció(felvevős box) akkor az a elsődleges box. Na már most,ha  ezek nem segítenek akkor a 1414 be kell jelenteni. 1SD 2HD stream azt jelenti,hogy a 2 boxon egyszerre tudsz 2HD adás nézni ,ill. ha van pvr funkció akkor 1SD adást még fel is tudsz venni. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon Köszönöm, igy már értem, annyit még hozzátennék ,ezt elfelejtettem leirni, 3 stb-m van. Ha jól értem akkor a 2HD azt jelenti egyszerre 2 TV-n tudok csak HD nézni?, a 3 TV-n egyszerre nem megy?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, similacko írta:

Nagyon Köszönöm, igy már értem, annyit még hozzátennék ,ezt elfelejtettem leirni, 3 stb-m van. Ha jól értem akkor a 2HD azt jelenti egyszerre 2 TV-n tudok csak HD nézni?, a 3 TV-n egyszerre nem megy?

Igen ez így van a 3. stb csak SD adás tudsz nézni. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ok, ezt igy értem, na de ha én 3 boxot kértem alapbol, mert 3 TV-m van , akkor nem ugy kellene lennie hogy egyszerre 3 TV-n tudjak HD adást nézni?

Vagy csak ennyit tud a T-Kom?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, similacko írta:

Ok, ezt igy értem, na de ha én 3 boxot kértem alapbol, mert 3 TV-m van , akkor nem ugy kellene lennie hogy egyszerre 3 TV-n tudjak HD adást nézni?

Vagy csak ennyit tud a T-Kom?

Sajna jelen pillanatban 2HD 1SD stream et tud adni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, similacko írta:

ok, értem, köszönöm!

Nincs mit, szívesen!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most