Kérdés

Tisztelt Szolgáltató!

Nyugdíjas vagyok, a volt Cégemnél kaptam a mobilomat, amit eddig megtarthattam, de most felszólítottak, hogy írassam át, mellékelték a meghatalmazást és az aláírási címpéldányokat. Kérem válaszoljanak, hogy ez esetben ki fizeti az átírást, és milyen ajánlatot kínálnak,  ha új szerződést kötök!?  

Üdvözlettel: Horváthné 06-30-688-4892

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Hello @Horváth Sándor Istvánné, ha előtted még, akkor a Té oldalán itt vannak az előfizetéses csomagok, itt pedig a Domino. céges csomag lévén a ki fizeti az átírást kérdésre majd a Té üzletben válaszolnak (keretszerződés, egyedi megállapodás befolyásolhatja, így ennek szerintem illett volna benne lenni a cégedtől kapott tájékoztatóban)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 perce, Horváth Sándor Istvánné írta:

Tisztelt Szolgáltató!

Nyugdíjas vagyok, a volt Cégemnél kaptam a mobilomat, amit eddig megtarthattam, de most felszólítottak, hogy írassam át, mellékelték a meghatalmazást és az aláírási címpéldányokat. Kérem válaszoljanak, hogy ez esetben ki fizeti az átírást, és milyen ajánlatot kínálnak,  ha új szerződést kötök!?  

Üdvözlettel: Horváthné 06-30-688-4892

Be kell menni egy Telekom üzletbe és ott tájékoztatást adnak milyen csomagok elérhetőek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most