Róbert [Budapest]

Internetkihagyás, -lassulás

Kérdés

Tiszteletem/Helló!

Az utóbbi pár hónapban észleltem, hogy az (otthoni) interent 1-2 óránként megszakad (minden nap), majd 10 perc múlva visszaérkezik jóval lassabb formában. Majd egy negyed óra múlva ismént a régi. 2019 áprilisa előtt ezzel a problémával egyátalán nem találkoztam, de manapság sajnos rendszeressé vált.

Nem vagyok tisztában, hogy ez a szerver vagy saját háztartásunk hibájából fakad, de minden esetre nagyon zavaró tud lenni.

Valakinek előfordul hasonló fajta hiba? Mik a megfelelő teendők egy ilyen fajta probléma megoldására?

A válasz(oka)t előre is köszönöm és kellemes hétvégét mindenkinek. : )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Szia @Timea,

Valószínűleg hiba van nálad. Milyen technológián megy a net? Réz, koax, optika? Milyen elosztód van?

@Róbert [Budapest] Remélem minél hamarabb megoldódik a probléma. :) Viszont kívánom, legyen kellemes hétvégét!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Kedves @Timea!

Köszönöm a hozzászólást, bár én a saját bejegyzésemet nem egy panaszlevélként tartottam számon. Ennek ellenére nagyra értékelem, hogy megosztotta e információt, továbbá kérem, saját egészsége érdekében látogassa meg ezt az oldalt.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kedves @abit!

Köszönöm a válaszát, sokat segített a telefonszámmal. Tüstént fel is keresem őket. Remélem tudnak segíteni előbb-utóbb.

A kábelek kifogástalanul vannak bekötve, nem hinném, hogy ez lenne a probléma, de majd kiderül.

További kellemes hétvégét! :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Róbert [Budapest]

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én sem

vagyok a telekommal

megelégedve.Ebben a pillanatban is annak

ellenere hogy bevan kötve a házba a gyors net,most is a saját mobil netemet hasznalom ami nem

telekom.egy kis eső és már nincs internet.de eső se kell

hozzá anélkül is csak úgy egyszerűen nem megy a net.még egy kommentet sem tud betölteni tiszta vicc az egész .gyorsnak se

mondhato ahhoz képest meg elég drága amiket tud.valoszinu én megfogok válni tole,mert ehhez nincs idegrendszerem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Róbert [Budapest],

Mindenképp jelentsd be a hibát a 1414-es számon, vagy a Telekom Chat-en. Ott hibajegyet vesznek fel, és kivizsgálják a hiba okát.

De előtte még indítsd újra a digitális elosztód, valamint győződj meg róla, hogy minden kábel helyesen csatlakozik a HGW-hez/ONT-hez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most