Kérdés

Sziasztok, kérdésem az lenne, hogy valamilyen önkormányzati Telekomos flottában vagyok benne. Voltam Törökországban, be volt kapcsolva a roaming is, lement kb 50MB adatom. Ez a telekom honlapja szerint közel 90E FT. Viszont azt olvastam, hogy alapból mindenkinek van beállítva valamilyen netto 50 Euros limit ha másképp nem rendelkezik, és ha ennek 80,  illetve 100% lefogy, akkor kap értesítést az előfizető, valamint a netet is kikapcsolják, ha valaki másképp nem rendelkezik. Én nem kaptam semmilyen SMS-t, hogy lehasználtam volna ennek a 80 vagy 100%-t, pedig elméletileg az 5xöse ment el, mégse jött semmilyen tájékoztatás, ilyenkor mi a teendő?

Köszönettel: Gábor

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Hello @gaborn93, flottás csomagról csak azonosítással a Ténél vagy a kapcsolattartótoknál kaphatsz infót, mi ügyfélként itt a fórumon csak a lakossági csomagok működésében tudunk segíteni (ott tudtommal be kell állítani a World GPRS Limitet az általad vázolt működéshez, persze már van jobb csomag is rá)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Közben találtam valami olyasmit is, hogy mivel valamilyen KEF-es díjcsomagom van mobilnetre és beszédre is, lehetséges lenne, hogy 95%os roaming kedvezményt kapok EU-n kívül?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most