Komáromi Patrik

Készülékkedvezmény

Kérdés

Az lenne a kérdésem , hogy díjcsomagra váltáskor mely készülékekkre érvényes a készülékkedvezmény , mivel nem látok benne logikát.
Egy nagyon olcsó termékre van , nagyon drágára is de középosztályban az egyikre van a másikra nincs . Ez esetben nem telefonra gondolok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

11 órája, Komáromi Patrik írta:

Ezt a bizonyos Telekom Chat szolgáltatást hol érhetem el ?

Telekom oldalán ugrik fel néha, de a tinyurl.com/telekomchat oldalon is eléred őket. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem valami bug van a rendszerben, mert nekem se mutatja ezt a lehetőséget. Más fülhallgató esetén meg igen.

Screenshot_20190817-164526_Samsung Internet.jpg

Szerintem hívd fel a Tét a 1414-es számon, vagy írj nekik a Telekom Chat-en.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a válaszokat , de vegyük például ezt a fülhalgatót ahol nincs opcióm kedvezményes vásárlásra Screenshot_3.png

Majd ezt a fülhalgatót amelynek van opciója kedvezményes vásárlásra.Screenshot_4.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ha kiválasztod a készüléket, a szolgáltatás típusát, és a kívánt csomagot, jobb oldalt megmutatja, mennyi kedvezményt kapsz, és mennyibe kerül a készülék részlet havonta (amennyiben részletre vásárolod) vagy a készülék ára + a díjcsomag.

Opera Pillanatfelvétel_2019-08-17_141423_www.telekom.hu.png

A csomagválasztó alatt mutatja a szolgáltatás havi díját + a készülékkedvezményt.

Opera Pillanatfelvétel_2019-08-17_141620_www.telekom.hu.png

(mobil szolgáltatás esetében van így, ha otthoniról van szó, ott le kell adni az igényt a készülékvásárlásra, és a többiről telefonon szoktak tájékoztatni.)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit🌻

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szia @Komáromi Patrik,

A készülékkedvezmény minden készülékre érvényes, ha 2 hűséggel vásárolsz. A kedvezmény ára függ a csomagtól, szolgáltatás (mobil/otthoni) típusától, plusz, ha online rendelsz, extra kedvezményt adnak. A legkisebb csomagban 6600 ft (ha online veszed, +6600), a legnagyobban pedig 110000 ft kedvezményt adnak (ez a max). Otthoni szolg. esetében kb. 10 ezer ft. Logika nincs benne igazán, mert több dologtól is függ, hogy mennyi kedvezményt kapsz. Ahhoz, hogy megnézd, hűség hosszabbításával és díjcsomag váltással mennyi engedményt adnak, válaszd ki a szolgáltatás típusát, a kívánt díjcsomagot, és a készüléket.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit🌻

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most