Brunnentaler

RTL Most+ szolgáltatás aktiválás

Kérdés

Kedves Fórum tagok!

At lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet beszerezni a Telekomtól az RTL Most+-hoz aktiváló kódót:

https://www.rtlmost.hu/premium/aktivalo-kod

Előre is köszi

Üdv.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Brunnentaler

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

On 10/24/2019 at 10:45 AM, teherwagon said:

Hello @Brunnentaler, jelenleg sajna sehogyan, az RTL oldala szerint a Tének nincs még szerződése velük

Köszi a választ!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 minutes ago, teherwagon said:

Szívesen, és sajna nincs :( nem nagyon használom, így nekem teljesen elkerülte a figyelmem a váltás, csak most látom, hogy már tavasszal beharangozták. pont emiatt viszont intő jel, hogy egyelőre csak egy szolgáltatónál (szeptemberi hírek szerint hamarosan további egynél lesz) elérhető. ügyetlenül szervezték, vagy sokat kérnek érte (én meghagytam volna a klasszik verziót, amíg nincs legalább pár szerződés, mint ahogyan a Facebookon reklamálják, sőt, a külhonba szakadt hazánkfiai miatt akár véglegesen)

Háát igen eléggé átgondolatlan az egész.

Köszi mindensetre

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szívesen, és sajna nincs :( nem nagyon használom, így nekem teljesen elkerülte a figyelmem a váltás, csak most látom, hogy már tavasszal beharangozták. pont emiatt viszont intő jel, hogy egyelőre csak egy szolgáltatónál (szeptemberi hírek szerint hamarosan további egynél lesz) elérhető. ügyetlenül szervezték, vagy sokat kérnek érte (én meghagytam volna a klasszik verziót, amíg nincs legalább pár szerződés, mint ahogyan a Facebookon reklamálják, sőt, a külhonba szakadt hazánkfiai miatt akár véglegesen)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 minutes ago, teherwagon said:

Hello @Brunnentaler, jelenleg sajna sehogyan, az RTL oldala szerint a Tének nincs még szerződése velük

Köszi a gyors választ arról van infó esetleg, hogy mikor lehet ilyen szerződése a Telekomnak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most