calling

Csak telefon, ha lehet Nokia

Kérdés

Szeretnék abban segítséget kérni a fórumozóktól, hogy melyik telefont keressem a használt telefont értékesítőknél, piacon itt-ott? MultiSim kártyát fogok használni 3 készülékben és a 3. telefon csak telefonálásra kell. Néha sms-küldésre-fogadásra, semmi másra. Eddig volt egy 10 éves "ócska" kis Nokiám, imádtam. Kuka lett egy hete. Van okos telefonom több is, használom azokat is. Mindenféle Internetezésre alkalmas hordozható és asztali eszköz minden, ami kell. A tenyerem kicsi és a 10 év nagy úr. Én olyan pici készüléket keresek, amiben legalább 2 napig nem merül le az akkumulátor, de viszonylag vékony, esztétikus, a lehető legnagyobb színes kijelzője van, lapos pici billentyűzete,  nem forrósodik át használat közben, kicsi a káros sugárzása és nem drágább használtan, mint  kb.15 ezer Ft. A szoftverét szükség esetén lehet frissíteni,javítani még és legalább napi 4-5-7 órás nem folyamatos használat mellett is kibír 1-2 éves használatot.  Ne nevessetek, csak telefonálásra kell.Köszönöm a tanácsokat előre is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2019. november 6. at 13:44, teherwagon írta:

Hello @calling, James Bond telefonja a kétezres évek elején pont ilyen volt, csak az sajna már elkelt :) viccet félretéve ebben a kategóriában ne várj csodát (az általad felsoroltak bizonyos elemei súrolják a határát), főleg ha használtban gondolkodsz. én a helyedben másképpen futnék neki, mivel ezeket a "butatelókat" már újonnan is pár ezertől vesztegetik. felmennék egy ár összehasonlító oldalra, megszűrném, ahogyan szeretném és az oldal engedi, aztán a paraméterek, kinézet, márka (noname kizárva), esetleges vélemények (ha vannak) alapján választanék valamit. ha nagyon nem jön be, akkor ugyanez újra. annak idején vettem neves gyártótól pár ezerért olyat, ami telefonálásra sem volt alkalmas, picit drágábban viszont olyat is, amit a nagyim vagy 5 éve (minden gravitációs és kávéteszt dacára) boldogan használ :D

Hello!

A Nokia elöször eladta a telefon részét a Microsoftnak, akkor jöttek a Nokia Senior (Nagymama, Nagypapa telefonok), majd a Microsoft 5-év nulla supprt és több százezer ijen telefon legyártása után leállt vele. Ekkor a Nokia kivásárolta a Microsoft-tól, majd elkezdte a Nokia Okostelefonok gyártását. Az a gond, hogy sem a régi Nokis Senor telefonokra sem a Microsoft (mint az akkori gyártója) sem a Nokia nem ad support-ot. A Nokia weboldalán ugyan lehet írni nekik a problémáról de megoldást nem adnak rá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @calling, James Bond telefonja a kétezres évek elején pont ilyen volt, csak az sajna már elkelt :) viccet félretéve ebben a kategóriában ne várj csodát (az általad felsoroltak bizonyos elemei súrolják a határát), főleg ha használtban gondolkodsz. én a helyedben másképpen futnék neki, mivel ezeket a "butatelókat" már újonnan is pár ezertől vesztegetik. felmennék egy ár összehasonlító oldalra, megszűrném, ahogyan szeretném és az oldal engedi, aztán a paraméterek, kinézet, márka (noname kizárva), esetleges vélemények (ha vannak) alapján választanék valamit. ha nagyon nem jön be, akkor ugyanez újra. annak idején vettem neves gyártótól pár ezerért olyat, ami telefonálásra sem volt alkalmas, picit drágábban viszont olyat is, amit a nagyim vagy 5 éve (minden gravitációs és kávéteszt dacára) boldogan használ :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, calling írta:

Szeretnék abban segítséget kérni a fórumozóktól, hogy melyik telefont keressem a használt telefont értékesítőknél, piacon itt-ott? MultiSim kártyát fogok használni 3 készülékben és a 3. telefon csak telefonálásra kell. Néha sms-küldésre-fogadásra, semmi másra. Eddig volt egy 10 éves "ócska" kis Nokiám, imádtam. Kuka lett egy hete. Van okos telefonom több is, használom azokat is. Mindenféle Internetezésre alkalmas hordozható és asztali eszköz minden, ami kell. A tenyerem kicsi és a 10 év nagy úr. Én olyan pici készüléket keresek, amiben legalább 2 napig nem merül le az akkumulátor, de viszonylag vékony, esztétikus, a lehető legnagyobb színes kijelzője van, lapos pici billentyűzete,  nem forrósodik át használat közben, kicsi a káros sugárzása és nem drágább használtan, mint  kb.15 ezer Ft. A szoftverét szükség esetén lehet frissíteni,javítani még és legalább napi 4-5-7 órás nem folyamatos használat mellett is kibír 1-2 éves használatot.  Ne nevessetek, csak telefonálásra kell.Köszönöm a tanácsokat előre is.

Szia!

Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a Noki telefonokkal, van 3db-om belőle. Support az semmi, a külföldi weblajukon van egy oldal, ahol lehet nekik írni, de semmi sem történik. A noki-ának magyarországon NINCS HIVATALOS SZERVIZE, én ezt már körbejártam, a netes tatálatok, meg amiket a szolgáltaok adtak, felhívta és emailt is írtam, ami közölték, hogy ők nincsenek szerződésben a nokiával, csak egy mobil szevízük van, ahol megpróbálnak segíteni, de a nokia telefonokkal nem is foglalkoznak, max annyira, hog yha kéred akkor pénzért elküldik a nokiának jaításrta, azát valamikor 3-5 év múlva, persze csak ha meg tudják javítani, visszakaphatod. Szóval amíg nincs vele gond, addig jó, de ha problémád van a Noki telefonoddalm, akkor magyarországon senki sem foglalkozik a javításával.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most