Törpapa30

Évente új Iphone

Kérdés

Helló.

Az előbb olvastam az alábbi dolgot

2019. november 8-tól a Legyen évente új iPhone-od programot lezárjuk, a programba belépni a továbbiakban nem lehetséges.Tehát, ha 2019. november 8-tól iPhone készüléket veszel a programban való részvétel feltételeinkek megfelelően, nem tudjuk biztosítani számodra a 12 hónap lejártát követő készülékcsere lehetőségét. Amennyiben még 2019. november 8. előtt vettél iPhone készüléket a programban való részvétel feltételeinek megfelelően, akkor természetesen legalább 12 hónap elteltével lehetőséged nyílik a készüléked lecserélésére a csereprogram feltételeinek megfelelően.

:

Én pont most akarok IPhone-t cserélni, ezzel az opcióval élve.

Én 2018 Szeptember végén vettem új IPhone-t, le is telt az 1 év, most váltanék IPhone 11 Pro Max-ra. Csak az a baj, hogy eddig készlet hiányos volt, jövő héten tudnék váltani.

Az lenne a kérdésem, hogy most én tudok telefont cserélni, vagy nem?  Főként a kötbér miatt kérdem.

Köszönöm  a válaszokat.

Üdv.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Törpapa30

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Helló.

Köszönöm a választ, hála istennek a többi kritérium mind megvan.

Már csak arra várok, hogy az üzletbe hozzanak egyet a készülékből.

Üdv.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Törpapa30, az általad írtak alapján valószínűleg igen. azért valószínűleg, mert az időszak stimmel (a lezárás nem érint), de az egyéb feltételeknek is meg kell felelned (díjcsomag, jó passzban lévő teló)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most