Franciska

Elutasított hívások

Kérdés

Sziasztok!

Régebben, ha letiltottam mobilon egy telefonszámot, és hívtak arról, akkor a hívásinfóban megjelent elutasított hívásként az a szám. Szerintem ez hasznos volt, de most már nem látom. Más helyen keressem, vagy már nincs ilyen lehetőség?

Köszönöm, Franciska

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Franciska

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Szia!

Ez a funkció Android függő. A régebbi Android verziókban pld 4.x.x, volt egy opció, hogy a megadott listán lévő számokról érkező hívás esetében mit tegyen, és ott volt egy lehetőség, hogy ha elutasít egy hívást emiatt, aerről értesítést küldjön. Nézz körül a pureapk.com oldalon, mert lehet van erre a célra alkalmazás.

Üdv.: Mc.Bélabá

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, Franciska írta:

Samsung volt, most Nokia 6.1

Lehet, hogy be tudom állítani valahol?

Szerintem a rendszer miatt van ez, az Android Oneban kevesebb az ilyen jellegű kicsi, de hasznos funkció. A blokkoló funkciók között nézd meg, hogy van-e ilyen funkció.

Ha nagyon elengedhetetlen, még megpróbálkozhatsz hívásblokkoló alkalmazásokkal is, Playben van jópár.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Franciska írta:

Szia!

Ezt sajnos nem tudom :( Annyit tudok, hogy telefont váltottam :)

Milyen készülékről milyenre? Lehet, hogy a szoftverek között van ez a különbség, vagy kivették a rendszerből.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Franciska,

Ez szerintem mobil- és szoftverfüggő is. Milyen rendszert vagy rendszerverziót használtál régebben és milyet most? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most