zozokag

optikai internet vs ip kamera

Kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő.Eddig  lassú régebbi internet volt a faluba.Most fejlesztettek,és 2 hete köttettem be az optikai kábelos 5X gyorsabb netet. Viszont a kamerák nem működnek folyamatosan (Fisotech IP kamerák, POE bekötéssel).Eddig semmi baj nem volt, azóta állandóan újraindulnak,elveszítik a kapcsolatot,majd helyre jön,és újra offline.A korábbi internettel semmi ilyesmi probléma nem volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Köszönöm a gyors választ.Néztem,ott minden rendben van.Sajnos azt olvastam,hogy az optikai internetet nem ajánlják sem kamerákhoz,sem riasztó berendezésekhez.Sajnos ilyen marad....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2019. 12. 29. at 12:59, zozokag írta:

Köszönöm a gyors választ.Néztem,ott minden rendben van.Sajnos azt olvastam,hogy az optikai internetet nem ajánlják sem kamerákhoz,sem riasztó berendezésekhez.Sajnos ilyen marad....

Szia. Hol olvastad? Nettó sületlenség. Amennyiben megfelelően be vannak állítva a megfelelő portok, akkor létre kéne jönnie a kapcsolatnak a kamerával. 
Teamvieweres táveléréssel tudok benne segíteni, talán hétvégén vagy más egyeztetett időpontban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valószínűlegesen az ONT eszközzel van a baj.Most jön egy T.-s szakember,és kicserélik,mert a wifi sem a megfelelő,illetve egyre több alkalommal szakad meg az sztali gépen is a kapcsolat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hmm. Rendben. Ne felejtsd el megosztani a tapasztalataidat itt a fórumon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most