Ugrás a tartalomhoz
  • 0

PUBG Ping Spikes


kebit

Kérdés

Kedves Telekom Fórum!

Abban szeretném a segitségüket kérni, hogy a 18. kerületben volt 6 nappal ezelőtt egy "központi vonalhiba" ami nálunk azzal zárult, hogy egy teljesen új Sagemcom eszközt szerelt be a szerviztechnikus kollégájuk ( FAST3890V3_MAGYAR_sw05.76.6.4h )  amivel igazából nincs probléma, az 500/30-ból 530/25 jön. A problémám más eredetű, amit nem tudok hová visszavezetni már.

Szabadidőmben a téma tárgyában emlitett játékkal játszom amikor van időm, viszont a központi hiba óta sajnos nem tudok. Játék közben az "MS" 25-30-ról felugrik 1-3mp időtartamra 300 - 1500MS közé. Ez annyit jelent röviden hogy ha pont egy ajtón szeretnék bemenni, sajnos a játék "eldob" az ajtó közelépből, és nem tudok rajta bemenni, vagy egy tárgyat nem tudok felvenni. Röviden-tömören lagg. Ez a hiba a "központi hibáig" nem jelentkezett, viszont megfigyeltem azt, hogy ha egy teljesen random magyar weboldalt pingelek, ez a hiba ugyan úgy jelentkezik.

Csatoltam kettő darab képet a hibajelenségről.

Amiatt nyitottam új forum bejegyzést, mert Vanda sajnos nem biztos hogy tudna a problémámom segiteni!:)

Előre is köszönöm a segitségüket!

Üdvözlettel,
Krisztián

Index_Ping.png

PlayerUnknownsBattleGroun_Ping.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...