Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilinternet otthoni routerrel


Lepy18

Kérdés

TP-Link Archer MR200 AC750 kétsávos 4G LTE wifi routerrel szeretnék otthon internetezni. Ez eddig szuperül működött másik szolgálttó kártyájával gond nélkül heteken keresztül. De most csomag lett váltva korlátlan nettel és egyszerűen használhatatlan. Bekapcsolás után működik van internet pár percig, majd utána semmit nem tölt be. Pedig a kapcsolat tökéletes. Újraindítás után vagy ha újra beállítom a profilt megint jó de csak 1-2 percig. Nagyon bosszantó. Telefonon, tableten működik a kártya. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
20 perce, teherwagon írta:

Hello @Lepy18, itt szétnéztél már (gyártói oldal használatival és gyakori kérdésekkel)? első körben én ezt mindenképp csekkolnám

Hello igen megnéztem egy frissítést fel is tettem. De előtte se utána se lett jobb. Viszont 20-as kártyával tökéletes. Vagy pl 30-as kártyával amíg jó elindítok HBO go-n egy filmet,sorozatot amíg megy van net, de mire vége raknám be a következőt és csak tölt de semmi. Akkor már telefonon se tölt be semmit. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...