Gabouka

Google Pixel 4 eSim

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Szia Gabouka! "A Magyar Telekom csak az általa forgalmazott eSIM-képes készülékek (jelenleg iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone SE, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 PlusSamsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy Z Flip,
iPad Pro 11, iPad Air 10.5 valamint Samsung Galaxy Watch eSIM, Huawei Watch 2 ESIM, Apple Watch Series 5) esetén garantálja az eSIM-profil megfelelő működését."

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A telefon maga támogatja a szabványt és 2 előfizetésem is van Önöknél. Semmilyen módja nincs az aktiválásnak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pixel 4 és 4 XL-ről nem tudok nyilatkozni, de nekem Pixel 3-mal (Android 11, build RQ1A.210205.004) sikerült eSIM-et aktiválnom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

TGy hogy sikerült, nekem pixel 5-re sehogy sem akarja?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem mindenféle hibaüzenet nélkül működött a regisztráció, rögtön első próbálkozásra.

Biztonság kedvéért én úgy csináltam, hogy nem volt a telefonban fizikai SIM kártya (és persze eSIM sem).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem ma NEM/SEM működik az e-SIM hozzáadása, a kapott QR-kódra hibaüzenet jön

"Something went wrong while trying to activate your number. You may need the EID number for this device"

Google Pixel 4XL, gyári adatok teljes visszaállítása után, szűz rendszerként kezdve, és nyilván Telekom-os az e-SIM, most reggel érkezett

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves @ZoliR

"A Magyar Telekom csak az általa forgalmazott eSIM-képes készülékek (jelenleg iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone SE, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 PlusSamsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy Z Flip,
iPad Pro 11, iPad Air 10.5 valamint Samsung Galaxy Watch eSIM, Huawei Watch 2 ESIM, Apple Watch Series 5) esetén garantálja az eSIM-profil megfelelő működését."

....és ezt miért nem mondta nekem tegnap a Telekom Chat ügyfélszolgálatosa egyik sem? Mikor tegnap megrendeltem az e-SIM-et?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Állítólag személyes ügyfélszolgálaton a Pixel készülék EID-jének ismereretében az ügyfélszolgálatos össze tudja kapcsolni a telefont az e-SIM-mel és utána működik Pixel készülékeken is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most