Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Google Pixel 4 eSim


Gabouka

Kérdés

Sziasztok,

egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy támogatja-e már a hálózat az eSim-et Google Pixel 4 / Google Pixel 4 XL esetén.

Az alábbi linkkel mostanában találkoztam:

https://www.androidcentral.com/pixel-4-users-can-finally-use-t-mobiles-esim-solution

A kérdés, hogy itthon is működik-e?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Gabouka! "A Magyar Telekom csak az általa forgalmazott eSIM-képes készülékek (jelenleg iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone SE, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 PlusSamsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy Z Flip,
iPad Pro 11, iPad Air 10.5 valamint Samsung Galaxy Watch eSIM, Huawei Watch 2 ESIM, Apple Watch Series 5) esetén garantálja az eSIM-profil megfelelő működését."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem ma NEM/SEM működik az e-SIM hozzáadása, a kapott QR-kódra hibaüzenet jön

"Something went wrong while trying to activate your number. You may need the EID number for this device"

 

Google Pixel 4XL, gyári adatok teljes visszaállítása után, szűz rendszerként kezdve, és nyilván Telekom-os az e-SIM, most reggel érkezett

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves @ZoliR

 "A Magyar Telekom csak az általa forgalmazott eSIM-képes készülékek (jelenleg iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone SE, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 PlusSamsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy Z Flip,
iPad Pro 11, iPad Air 10.5 valamint Samsung Galaxy Watch eSIM, Huawei Watch 2 ESIM, Apple Watch Series 5) esetén garantálja az eSIM-profil megfelelő működését."

....és ezt miért nem mondta nekem tegnap a Telekom Chat ügyfélszolgálatosa egyik sem? Mikor tegnap megrendeltem az e-SIM-et?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...