Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobil S 2017


Paré Attila

Kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a Mobil S 2017 -es mobilinternet csomagnak mekkorának kéne lennie a maximális és garantált sebbeségének. Jelenleg a internet sokszor 100kb/s allati sebbességel megy és ez rettentően lassú. A jelerősség az l(4G), a routerrel nincs probléma mert lett véve egy másik. A halozatsemlegesseg_mobil.pdf-ben nem találtam rá válasz és az interneten lévő óra hosszás keresés után se találtam.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Paré Attila, szerintem ezt kerested, ennek kettes táblája mutatja. a mobilinternet jellegéből fakadóan minden technológián egységesen nulla a garantált sebességérték (mivel hordozod, és megfordulhatsz vele bárhol, sarkítva persze, de valószínűleg egyetlen szolgáltató sem akar beleszaladni a Szahara közepén, teveháton vagy a nevenincs szigetecske mellett, búvárcuccban miért nem hasít a net reklamációba B|). tehát nem innét kellene megfogni, hanem a max oldalról (a díjcsomag és az eszköz tudása alapján valószínűleg az is kibogarászható, de azt már nem néztem). viszont az általad írt érték mindentől függetlenül karcsúnak tűnik. milyen cucc ez az új router, mivel és hogyan kapcsolódsz a netre, és mit böngészel, használsz, amikor ezt az alacsony értéket tapasztalod? meg mi a csúcs, amit mérsz (és persze hogyan mérsz)?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 órája, teherwagon írta:

Hello @Paré Attila, szerintem ezt kerested, ennek kettes táblája mutatja. a mobilinternet jellegéből fakadóan minden technológián egységesen nulla a garantált sebességérték (mivel hordozod, és megfordulhatsz vele bárhol, sarkítva persze, de valószínűleg egyetlen szolgáltató sem akar beleszaladni a Szahara közepén, teveháton vagy a nevenincs szigetecske mellett, búvárcuccban miért nem hasít a net reklamációba B|). tehát nem innét kellene megfogni, hanem a max oldalról (a díjcsomag és az eszköz tudása alapján valószínűleg az is kibogarászható, de azt már nem néztem). viszont az általad írt érték mindentől függetlenül karcsúnak tűnik. milyen cucc ez az új router, mivel és hogyan kapcsolódsz a netre, és mit böngészel, használsz, amikor ezt az alacsony értéket tapasztalod? meg mi a csúcs, amit mérsz (és persze hogyan mérsz)?

Csináltam Egy Exel dokumentumot amibe benne vannak különböző letöltési értékek. A routert nem mozgatom sehova sem egy helyben van folyamatosan a képen amit csatoltam látszódik a jelerősség amit a router konfigurációjában ír. Böngésző Opera(más böngészővel még lassabnak tapasztaltam).

Router Tipusa: Tenda 4G680

Értékek mérésének ideje: 20:00 - 21:00

Mikor több eszköz volt az routerre csatlakoztatva akkor egy Huawei P9 2017 -en egy youtube videó ment 360p-ben

Internet sebesség mérések.xlsx

Screenshot_2.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...