Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV EPG


hodaj

Kérdés

Kicsit offosan indul a kérdésem, de a végére ígérem nem lesz az. Eddig SAT TV-s voltam a Telekomnál a kezdetektől fogva. az elmúlt hónapban váltottam optikai internetre (végre elkészült nálunk is) és ezzel együtt IPTV-re. Meg kell, hogy mondjam, hogy a régi beltérivel leadott  epg egy kicsivel több információt tartalmazott egy-egy tv-műsorral kapcsolatban mint az új. Természetesen észrevettem, hogy az IPTV epg-je tartalmaz egy jókora adag olyan szolgáltatást mely a régiben nem volt venne, de egy filmnél például nem tudom, hogy az milyen nemzetiségű és ami számomra még fontosabb, hogy milyen besorolású (akció, krimi, vígjáték stb.). Személy szerint nekem ez fontos információ, mert minden szemetet nem nézek meg. Ezzel nem lehetne valamit kezdeni Tisztelt Telekomos Úrak? Szerintem az információt a SAT Tv-s epg-ből könnyen át lehetne emelni.

Kíváncsian várom a reakciókat!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @hodaj, szerintem tök jogos, én is pont így, több szempontból előrelépésnek, epg szempontból azonban visszalépésnek éltem meg a váltást. viszont a valószínűleg csőben lévő TV szolgáltatás módosításokig nem hiszem, hogy foglalkoznának ilyennel. utána meglátjuk (remélem legalábbis B|)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...