Ugrás a tartalomhoz
  • 0

100% Packet loss és magas ping


Crashday38

Kérdés

Sziasztok a következő problémával küzdők, és többi telekomos társam, az Albion Online nevezetű játékban. Ez a jelenség, az elmúlt 3 hétben kezdődött. 
Képkivágás.PNG

Alapvetően a játék szerverei az USA-ban található, ezért a 130-140-s ping normális, és elviselhető lenne, ha nem lenne packet loss. Sőt sajnos, van ahol vannak 1500 ping kiugrásaim, feltételezem még Europában. A probléma főként délután 3-tól, este 11 ig tart. Más szerver elérésénél is a 80.150.169.205 -ös ipnél tapasztalható nagy ping időnként.Képkivágás.PNG

Sajnos nem értek a dolgokhoz, de remélem érthetően írom le a problémám. Erre esetleg van valami megoldás, vagy én nem tudok tenni ellene semmit? 3 hete használhatatlan az internet ebből a szempontból. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia!

Nem vagy egyedül sokan mások is a " Deutsche Telekom AG"  tartozó címeknél tapasztalnak magas kiugró valaszidőket. Illetve látszik hogy 12 hop-nél pedig elkezdődik egy elég jelentős csomagvesztés is. Sajnos mostanság nem igazán kedvez a Telekom internet az online játékoknak. Szerintem jelezd a problémád az alábbi linken:

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/elerhetosegek/internetes/online-uzenet

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoldtomi
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 órája, zoldtomi írta:

Szia!

Nem vagy egyedül sokan mások is a " Deutsche Telekom AG"  tartozó címeknél tapasztalnak magas kiugró valaszidőket. Illetve látszik hogy 12 hop-nél pedig elkezdődik egy elég jelentős csomagvesztés is. Sajnos mostanság nem igazán kedvez a Telekom internet az online játékoknak. Szerintem jelezd a problémád az alábbi linken:

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/elerhetosegek/internetes/online-uzenet

Szia! Köszönöm, a tanácsot rá próbálok mindenképp. Elméletileg 8 hoptól svájci szerverek vannak, legalábbis ezt az információt találtam róla, és ott kezdődnek a pocket lossok, elég magas %-ban 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...