Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom F@ST 5670


Kavisch

Kérdés

Sziasztok!

Nekem is december óta van optikaim, hozzá ezzel a csodálatos modemrouterrel(SEGACOM F@ST 5670.

Előtte Asusom volt, soha semmi problémám nem volt. Hát most van.

Nem tudom az eszközeimet összekacsolni, nem kommunikálnak. Pl. nem tudom a számítógép képernyőjét a tv nézni.

Akik telepítették az internetet megpróbálták az Asust utána tenni de nem jött nekik össze.

Van megoldás? 

Köszönöm!

Előtte Asusom volt, soha semmi problémám nem volt. Hát most van.

Nem tudom az eszközeimet összekacsolni, nem kommunikálnak. Pl. nem tudom a számítógép képernyőjét a tv nézni.

Akik telepítették az internetet megpróbálták az Asust utána tenni de nem jött nekik össze.

Van megoldás? 

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hali, nekem is ASUS routerem volt/van (RT-AC65P) és működik a Sagem 5670-nel is.

Igaz segítséggel jött össze, egy T-és kollégával. De amit először próbáltam, belépve a Sagembe az Internet beállításoknál bekapcsoltam a PPPoePassthrough-t, de nem lett jó, mert állítólag benne maradt a felhasználónevem meg a jelszavam, hiába töröltem ki....(ezeket írd fel...)

Utána nyomtam neki egy reset gombot és a kolléga átállította távolról...

Ha most nézem, tök üres a f.név és jelszó, alul meg be van pippantva a PPPoePassthrough, semmi más nem lett módosítva ahogy nézem.

A PPPoe bejelentkezést meg már az ASUS csinálja... 1000-es netem van, speedtest simán hozza a 930-at utp-én, wifin mobilon Nokia 8-on közel 600-at.

A Sagemben még a wifit is letiltottuk, ne fogja a csatornákat feleslegesen.

AzASUS-on megy az ftp és no-ipddns is, így nekem minden f@sz@ :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...