Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagem 3890 Port Forward/Sync probléma


Mrwdev

Kérdés

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni.
Egy kis üzletben dolgozom mint rendszergazda. Nemrég lett frissítve a szerződésünk, amivel újítottunk giga netre.
Kaptunk új routert - Sagemcom 3890 - minden pikk-pakk betöltött, egy dolgot kivéve.
Belső hálózaton van egy NAS. Azon egy olyan megosztott mappa, amire a külső webhostunkról x időnként lefrissülnek a digitális tartalmak. Amióta megtörtént a modem csere, a rendszer nem szinkronizál.
Korábbi beállításokat néztem az előző D-Link routeren, belőttem a port forwardot, de semmi.

Rakok be képet az aktuális beállításokról. Telefonáltam már a Telekomos kollégákkal is, akik ehhez a routerhez kapcsolódó beállítást megnyitottak - örülnék ha nem lenne zokni a memóriám, és le tudnám írni, hogy mi is volt ez pontosan - de azóta sincs semmi változás.

Kezdek kifogyni az ötletekből, hogy mi lehet a gond.

A Sagem-ből fut át egy kábel az Asus routerünkbe (RT-AC51U, tudom, ez nem kezeli az ezres netet) - majd innen megy tovább a szervergépbe ami szétdobálja minden hálózati eszközbe (és a NASba).
192.168.0.1 a Sagem IP, .11 az Asus router
10.0.218.16 a Nas a belső hálózaton

Olvasgatva a fórumokat a jelenlegi beállítás a Sagem-nél annyit változott hogy a "Külső hoszt" mezőben egy csillag szerepel. (érdemi változás szintúgy semmi)

Köszi előre is a segítséget!

u.i.: ha szükséges tudok Asus logot is mutatni, Sagem logtól megőrülök, annyira logikátlanul van megoldva -.-

port forward asus.jpg

port forward telekom.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Mrwdev
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...