Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Router kérdés


Brunnentaler

Kérdés

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy router-t lehet a cserélni abban az esetben ha szeretnék egy biztosabb wifi hálózatot?

Ugyanúgy a Telekomtól venném, csak amiket hoznak alap routerek egyszerűen nagyon silányok.

Nem értek hozzá alap felhasználó vagyok, de úgy gondolom 2024-ben nem nagy elvárás egy stabil wifi. :(

Most cseréltek routert (a régebbi állandóan újra indult magától), kaptam egy Kaon CG3000-st ( sajnos nincs jó tapasztalatom ezzel se, de ezt hozták) most egyszerűen azt csinálta, hogy ledobott majdnem minden eszközt a wifiről (egyet kivéve) és addig nem tudtam csatlakozni amig újra nem indítottam. 

Igazából azon gonolkoztam inkább fizetnék egy routerért de az működjön. 

Nincs semmi a háózaton csak a router meg 2 db set top box.

Köszi a segítséget.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Brunnentaler
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2024. 02. 24. at 23:26, telekomtolerant írta:

Szia

Telekom shopon nézz körül ott van pár.

Szia köszi a választ!

Amúgy minőségben van különbség?

Tehát elméletben elképzelhető, hogy amit a T ad alapból azok az "épp hogy működik" kategóriába sorolhatók vagy csak én fogom ki a szarokat? :D

Arra gondolnék, hogy ha találnék olyat ami megfizethető áron ( és nem éppen egy 100ezresre gondolnék) stabil wifit ad, és nem kell kéthetente újraindítani akkor beneveznék egyre :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...