ValoVillam

biztos hogy 4G-s a SIM kártyám?

Kérdés

Hogyan lehetséges megállapítani - akár használat nélkül - egy SIM kártyáról, hogy 4G-képes-e?
Pl. a rajta található számok utalnak rá? Ha igen, hogyan?

(Azért kérdezem, mert két napja jöttem át a Telekomhoz számhordozással, és mivel külön kértem, elvileg rögtön 4G-képes SIM-et kaptam, viszont mégsem ez látszik mobilinternet elérésekor, hanem a "3G" jel. Pedig a telón kézzel is beállítottam a 4G-t (igen, a telefon biztosan jó hozzá), és Bp. belvárosában próbálkozom.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Hello ValoVillam, szuper :smileyhappy: arra gyanakodtam, hogy nem 4G-s a mobilinterneted, de a Domino Surf az. így 3 feltételt kizártunk (alkalmas kártya, díjcsomag és teló), de a negyediknek is stimmelnie kell (elérhető 4G hálózat)...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szervusz teherwagon!

Most e pillanatban nem tudom kivenni a kártyát :(, de később le fogom így csekkolni a számsorokat.

VI. ker. Dessewffy utca.. bulinegyed vagymi. Mégis, itt mindig "3G"-t ír ki.
Viszont: a Westendben jártam 1.5 órája és milyen feliratot látok u.azon a helyen!? "LTE"... :)

A díjcsomag egyébként egyelőre: "Domino Surf". 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello ValoVillam, ha előfizetésed van, akkor alapból 4G-s SIM kártyát kapsz (azért nézd meg, a sorszám 7-8. karaktere 34 vagy 38?), így szerintem más lesz a bibi. Milyen mobilinternet díjcsomagod van, illetve biztosan van ott 4G (másnak megy)?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most