Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Domino 5 kedvezményes számok hozzáadása


lilla03

Kérdés

Szisztok!

 

Mobilaklalmazással váltottam Domino 5 díjcsomagra. Érdekelne, hogy hogyan tudom beállítani a telefonszámokat 1. alkalommal, mivel a Szám megadása pontnál akármilyen formátumban írok be telefonszámot, nem fogadja el, azt írja "Hoppá! Hibás telefonszám formátum!"

 

Köszönöm a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia!

Jelentkezz be a webes felületen hívószámoddal és a hozzá tartozó jelszóval!

Picit menj lejjebb és kattints a Híváskedvezményes,szolgáltatások,díjcsomagok gombra!

Ezt követően Domino 5 kedvezményes számok – beállításokra kattintasz és itt tudod be állítani a hívószámokat!

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

 

Szia!

Mivel új kártyád van,ahhoz még nem tartozik jelszó!

Jelszót a 1777 szám felhívásával, a Domino központban - a Díjcsomagok, szolgáltatások/Szolgáltatás és biztonság menüpontjában hozhatsz létre. A jelszó nem tartalmazhat azonos számjegyeket, sem növekvő, sem csökkenő formában

 

Van még egy opció USSD kóddal!

Erről itt olvashatsz!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!Nekem is ez a gondom.Azt nem értem milyen jelszót kér tőlem?Új a kártyám dominós.Nem adtam meg semmilyen jelszót és nem tudom hol találom.+ régen működött hogy a gép előtt ülve hozzáfértem a dominó kártyám minden szolgáltatásához most ez sem sikerül.ott mindent látni lehetett ill. mindent be lehetett állítani.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...