Törölt_tag6

Gyári csengőhangok visszaállítása

Kérdés

Sziasztok!

Én egy új felhasználó vagyok, ma regisztráltam, és érdeklődni szeretnék: Nokia c1-01 telefonom van. A gyárilag beállított csengőhangokat és háttérképeket töröltem, de most szeretném visszaállítani. Kérdésem: lehetséges-e ez és ha igen, hogyan?

Válaszotokat előre is köszönöm: Katedi79

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Sziasztok!

Múlt vasárnap regisztráltam a Telekom Fórumba, és jeleztem egy problémát, amire azóta sem érkezett válasz. Próbálkoztam közben a telefonom beállításainak visszaállításával, de csak az eredeti beállításokat állította vissza. Az egyik gyári csengőhangot(Captain) megtaláltam a YouTube oldalon, és rögzítettem a telefonomra, majd beállítottam csengőhangként. A telefont internetezésre NEM használom!!! Előre is köszönöm, ha választ kapok az ismételten feltett kérdésemre!

Köszönettel: Edina

Sziasztok!

Végül rájöttem, hogy a gyári csengőhangokat már NEM lehet visszaállítani, miután azok törölve lettek, és ugyanez a helyzet a képekkel is. Esetleg a hangrögzítővel tudok csengőhangokat menteni a telefonomra.

Még egyszer elnézést kérek és köszönöm!

Edina

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Múlt vasárnap regisztráltam a Telekom Fórumba, és jeleztem egy problémát, amire azóta sem érkezett válasz. Próbálkoztam közben a telefonom beállításainak visszaállításával, de csak az eredeti beállításokat állította vissza. Az egyik gyári csengőhangot(Captain) megtaláltam a YouTube oldalon, és rögzítettem a telefonomra, majd beállítottam csengőhangként. A telefont internetezésre NEM használom!!! Előre is köszönöm, ha választ kapok az ismételten feltett kérdésemre!

Köszönettel: Edina

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most