Sándor Szilárd

Normál SIM kártya csere Micro SIM-re

Kérdés

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy feltöltős, normál SIM kártyát díjtalanul ki lehet e cseréltetni Micro SIM-re, vagy ezért pótdíjat kell fizetni?
Csak az cserélheti ki a SIM kártyát akinek a nevén van, vagy ezt intézheti a hozzátartozója/meghatalmazottja is?

Segítséget előre is köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Minden ugyanaz maradt. Nem kellett díjcsomagot változtatni se mobilinternetet venni hozzá.
Bemész a T-hez -> kérsz micro SIM-et -> papírt aláírod -> használhatod az új SIM-et. A régiről már nem tudsz hívást indítani.

Legalábbis nálam így volt.

Arra figyelj, hogy milyen SIM-et kérsz, mert van micro és nano SIM is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Sándor Szilárd

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én azt szeretném kérdezni, hogy miután kicserélték a normál SIM-et microSIM-re, minden változatlan maradt? A telefonszám, a díjcsomag, a mobilinternet csomag?

Vagy esetleg új díjcsomagot kellett választani, mintha külön vásárolnál egy új SIM kártyát?

Előre is köszönöm a választ! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Adnak új micro SIM-et. A régi megmarad, de azt nem tudod használni, vagyis nem hívhatsz róla, de az elmentett tel számok a kártyán maradnak. 

Valószínű kell szerezned micro SIM-hez való "keretet", aminek segítségével használni tudod a normál SIM-es telón is.
Valami ilyesmi:

https://www.google.hu/search?q=micro+sim+átalakító&espv=2&biw=1745&bih=870&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIqoP5maqVyQIVSL9yCh1qigrU#imgrc=l1tEG32kA0SsoM%3A

Vagy kivágsz egy lejárt bankkártyából keretet hozzá.

Ha bemész egy T-home üzletbe, szerintem tudnak segíteni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A micro SIM-et kivágják a normál SIM-ből, vagy kicserélik? Visszaállíthatő? Mert az egyik telóm micros, a másik normál SIM-es és mindkettőt szeretném használni felváltva! Köszi! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sikerült elintéznem meghatalmazással, és tényleg nem kellett érte fizetni. Azonnal kicserélték.

Köszönöm még egyszer! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor járhatsz el más nevében, ha Te vagy a rendszerben felhasználóként rögzítve. Ha nem Te vagy akkor csak a feleséged tudja intézni.

Meghatalmazásról ennyit találtam,hogy ezt elfogadják -e ilyen estben is azt nem tudom :( : Link

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Köszönöm a választ!

Más nevében is eljárhatok? Feleségem kártyáját szeretném kicseréltetni, mert ő napközben elfoglaltabb mint én.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Igen ki lehet díjmentesen cserélni,Domino szerződés esetén előfizetőként vagy rögzített felhasználóként.

Abban az esetben fizetős (4.500 Ft) ha

• ha megrongálták
  • ha eltűnt
  • ha ellopták
  • ha a PUK kódot 10-szer helytelenül adták meg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most