Spityu85

Samsung Helyszini javítás szolgíltatás változás!

Kérdés

Kedves meglévő és leendő Samsung telefon tulajok!A Samsung megszünteti a Prémium kategóriás készülékek egyik nagy előnyével járó szolgáltatását 2015.09.20.-tól, ez a Helyszíni javítás amit a My Samsung oldalon lehet(ett) igényelni és egy leegyeztett időpontban a Samsung szerviz kollegája kimegy tulajhoz és a helyszínen javítja vagy cseréli a készüléket. Természetesen aki 2015.09.20.-a elött regisztálja készülékét és prémium kategóriás azok tovább élvezhetik eme szolgáltatás előnyeit!További részletek a Samsung oldalán!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Mondjuk dizájnban annyira hasonlít az S6 az iPhone 6-ra, mint az iPhone 6 a Samsung Ativ S-re.
Üdv:Gábor

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

szerintem az nem sokat fog javítani a samsung fan-osok véleményén,nekem és sok másoknak ez az iphone dizájn nem nagyon jön be, hiába erősebb és újabb, nekem a note4 nagyon bevált, ismerek olyan embert aki s6-ról váltott note4-re.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, viszont arról is van hír, hogy az S6 árát már el is kezdte csökkenteni bizonyos piacokon a Samsung, hogy „helyet” csináljon a jövő csütörtökön bemutatott újdonságoknak.Üdv:Gábor

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az előzetes információk alapján sajnos az következő Galaxy hasonló lesz mint az S6, 99% hogy nem lesz bővíthető sajnos,viszont az ára elképzelhetően magasabb lesz mint az S6 és S6 Edge ára...ezzel simán lehet számolni, de a Samsung elkövette azt a hibát hogy aránytalanul magas árat szabott az az új S szériának, vannak már olyan régiók ahol a 128GB-os variánst le is vették a polcokról mert egyáltalán nem fogyott, sajnos itthon is ez a helyzet, csak itt még kint van...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Így viszont még kisebb esély van arra, hogy leváltom a Note 5-re a 4-et, mert úgyis csak valamikor jövőre tenném, amikor emberi ára lenne már. :( (Elég volt a 4 megvásárlásáva kapkodni, az 5 meg úgysem hoz túl sokkal többet a pletykák alapján.)Üdv:Gábor

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos nagyon valószínű hogy az lesz...de a határidő viszonlyag még messze van...addig még sok víz lefolyik a Dunán :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pont tegnap olvastam én is. Nagyon szomorú, így el is veszíti a hatalmas előnyét a Samsung garanciája a többi gyártóéval szemben...Üdv:Gábor

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most