Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Galaxy s7 edge


Törölt_tag6050

Kérdés

Szép estét!

Napok óta szeretnék rendelni, egy Samsung galaxy s7 edge telefont gear szemüveggel, fekete szinben. Folyamatossan azt írja a honlap, hogy jelenleg nem kapható, de újabb készlet érkezik. Az akciónak holnap, azaz március 10-én vége van. Azt szeretném kérdezni, hogy ha nincs a telefon, akkor miért hirdetik még mindig a honlapon, illetve ha ez után rendelem majd meg, akkor is kapok-e hozzá szemüveget. Köszönöm a választ

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello Zotoy, ez nem ügyfélszolgálat, ügyfelek vagyunk, mint te, így nem tudok biztosat mondani. általánosságban a Ténél (mint mindenhol) az akciók a készlet erejéig vagy az újabb akcióig érvényesek. ha az érdeklődés és a készlet nincs pariban, nyilván elfogyhat bármi (a tartozékokkal összecsomagolt készülékkombóknál nem ritka, főleg ha prémium telóról és valami különleges, pl. induló, kifutó vagy utóbbi években divatba jött black friday akcióról van szó). ekkor ha tud, a Té újra rendel (nem veszi le az elfogyott cuccot, mint ahogyan más cégek sem, csak jelzi, hogy elfogyott). ha megkapja, kirakja a honlapjára. ha ott azt látod, hogy éppen nincs belőle, egy ilyenbe futottál bele. ilyenkor feliratkozhatsz készletértesítőre, ekkor jelzik, ha újra van belőle, és akkor eldöntheted, az akkori feltételekkel (ár, kiegészítők) megrendeled-e. ha végképp lemaradnál a VR-es kombóról, de ragaszkodsz hozzá, azt megveheted külön, akár a Ténél (most nem találtam náluk), akár máshol. ne érts félre, veled vagyok, de a műszaki cikkekre, így a telókra is igaz, hogy az induló árukhoz képest később olcsóbbak lesznek, szóval ha a gyorsaság mellett az ár is számít, a helyedben én nem nyugtalankodnék :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...