Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Külföldi adókon filmek feliratozása


Törölt_tag7775

Kérdés

párszor már írtam a szolgáltatónak, azzal hitegetnek, hogy nemsokára kapcsolatba lépnek velem a problémám miatt, de semmi nem történik hónapok miatt. Új HD-s televíziót vettem, hogy a külföldi adók feliratozását is láthassam, HD kábelen csatlakozik a Set of Box-hoz, és a feliratozás kiválasztásáig eljutok, de az ablakban azt írja, hogy a szolgáltatás nem elérhető. Központilag kellene a T-Home-nak beállítani, vagy van valami titkos megoldás. Ki tudja a megoldást?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Üdn @Ica

Ahhoz, hogy a külföldi adókon a filmek magyarul feliratozva legyenek, az adott tv társaságnak el kell juttatni az ahhoz szükséges információkat a TV szolgáltatónak. Ezt eddig egy két csatorna tette eddig lehetővé. Nem valószínű, hogy ebben sok változás történne mostanában.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Ica

Saját nyelvű verzióra több esély van szerencsére. Sajnos ekkor is előfordulhat, hogy nem minden szolgáltatónak továbbítja a szükséges adatokat. Olyan is előfordulhat, hogy a szolgáltató "felejti el" továbbítani ezt az infót. Nekem SAT szolgáltatásom van. Ott ahol elérhető bármilyen nyelvű felirat (vagy hang), ott ki is lehet válaszni, meg is jeleníteni. Sajnos felhasználói oldalról nincs semmilyen titkos megoldás, ezt a szolgáltatónak a TV társasággal együttműködve kell megvalósítania.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, btz írta:

Üdn @Ica

Ahhoz, hogy a külföldi adókon a filmek magyarul feliratozva legyenek, az adott tv társaságnak el kell juttatni az ahhoz szükséges információkat a TV szolgáltatónak. Ezt eddig egy két csatorna tette eddig lehetővé. Nem valószínű, hogy ebben sok változás történne mostanában.

Köszönöm, legalább már kaptam egy választ, de én nem magyarul szeretném, hanem pl. a francia adón a filmeket francia felirattal, mert nem mindig érthető a filmen. Ha kábel tv-re váltok a bemeneten, akkor simán be lehet állítani akár francia, akár angol nyelvre. de amikor átváltok a Set of Box-ra, csak a helye van meg a keresésnek, de a szolgáltatás nem elérhető

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm, arra gondoltam, hogy a T-Home elég nagy szolgáltató ahhoz hogy ez működjön, de lehet, hogy tévedek, mindenesetre elvártam volna egy tisztességes választ a T-Home-tól. Több, mint 30 ezer Ft-t fizetek az összes szolgáltatásra, ennyiből azért kifutna egy jó tájékoztatás.

Még egyszer köszi a válaszokat, marad a kábeles TV nézés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

már milliószor próbáltam telefonon is, chat-en is, email-en is, sajnos nincs foganatja, csak ígérgetések vannak, szegény ügyintéző meg nem tud mást csinálni, mint továbbítani. A műszaki társaság pedig katasztrófa, sosem gondoltam volna, hogy egy ekkora cégnek ilyen csekély legyen a műszaki felkészültsége.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...