Dabtep

Internet, TV, külön számla?

Kérdés

Sziasztok!

Abban kérném a segítségetek, hogy a múlt héten szerettem volna rendelni egy laptopot otthoni előfizetésre TV előfizetés meghosszabbításával, de elutasították, mert áprilisban kikapcsolták a TV-t 1 napra, ugyanis egy számla elkavarodott. Már másfél éve rendszeresen, időben fizetem őket, tehát szó sincs anyagi nehézségekről. Ezek után már csak elektronikusan fizetem. A lényeg, hogy az internetet nem korlátozták, ezért úgy gondolom, hogy a kettő teljesen külön van egymástól, tehát, ha én internet előfizetés meghosszabbítására rendelem az eszközt, akkor valószínű menne a dolog?

Válaszokat előre is köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Csak azért is gondolom, mert az "előfizetéseim" menüpontnál is külön van feltüntetve a tv és az internet is, de igazad van, veszteni valóm nincs, köszi a választ! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A számládat töltsd le és nézd meg, ha azon mind a két szolgáltatás rajta van -e, ha rajta van  ( és miért is ne lenne rajta hiszen csak úgy jár a dupla kedvezmény a havi díjból ) akkor nem külön van. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Próbáld meg, nem vesztesz vele semmit sem! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, van egy otthoni számla számlatípus, abban benne van kettő szolgáltatás, az internet és a tv külön, és a végén összesítve van az összeg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most