Kalup Krisztián

Rendelés, üzletben való átvétellel

Kérdés

Helló!

Szeretnék rendelni magamnak egy fülhallgatót vagy egy külső akkumulátort, de szinte az egész országban bármelyik T üzletbe rendelhetném, kivétel ahol lakom.... (Szerencs) más termékeket is megnéztem, mert úgy vettem észre, hogy van amit több van amit kevesebb helyre lehet rendelni. Ennek mi értelme van? Ide már már nem jutnak el a szállítók, mert ez már a tiltott zóna?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Hello @Kalup Krisztián, egyrészt jogos, másrészt nem, mert a szerencsi üzlet szerintem csak viszonteladó, így a tartozékoknál tudtommal kábé  ő dönti el, mit rendel és árul. nyilván ez nem vígasz számodra, de az elmúlt időszakban több másik cégnél is belefutottam ebbe (nem örültem én sem :()

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
38 perce, anonymus írta:

Más raktárkészletek van amit azonnal átvehetsz mert van az adott T-pontban. Van amit központi raktárból hívnak és futárral visznek ki az adott T pontba. Stb stb stb És e miatt nem vehető át minden  minden hol mindenhogy.  

Nem akarom én azonnal átvenni, más üzletekben ha valami nincs akkor megrendelik és ha megjött utána át lehet venni az üzletben, Telekoméknál ez túl nehéz feladat?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Más raktárkészletek van amit azonnal átvehetsz mert van az adott T-pontban. Van amit központi raktárból hívnak és futárral visznek ki az adott T pontba. Stb stb stb És e miatt nem vehető át minden  minden hol mindenhogy.  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most