Beci

Domino kartya regisztralas

Kérdés

Sziasztok

Sajnos mar haromszor probaltam a Domino kartyamat registralni de eddig meg nem sikerült. Mivel osztrak alampolgar vagyok csak a Telekom üzletekbe szemejesen tudom intezni. (Nincs Magyar igazolvanyom) Volt amikor az üzletbe azt mondtak hogy minden rendbe ment, megis kapta ket het mulva egy SMS-t hogy mar ideje volna regisztralni. Es ma kaptam egy E-mailt is hogy registraljak. De hogyan? En eltudok menni megint egy üzletbe de ugylatszik nem tudjak hogy kell külföldit regisztralni. A Domino kartyam mar megvan majdnem husz eve, es nem szeretnem hogy elvesszen. Azert irtam hogy hatha van valakinek valami jo ötlete. Elöre is köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Szia btz 

Az iPad- en a nemet nyelv van bealtva es ha nem vigyazok okkor kijavitja valami *****segre. Egyebkent azt akartam irni hogy kb. Ket het mulva 

egy sms fog jönni a sikeres vissza igazolasal.

Köszi es elnezest 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mit csinál a fogorvos? :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

Voltam megint a T-Üzletbe. Most meg igertek hogy biztos jo lesz. Allitolag Fogorvos ket het Mulva egy SMS-t hogy sikeres Volt a registralas.

Kivancsi vagyok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Beci, még egy, a családban nincs olyan, ki itthon él, és van magyar személyije, jogsija? azért kérdezem, mert lehet, hogy egyszerűbb lenne megkérni, hogy családban marad alapon regisztráljon ő

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi szepen. Holnap megyek Spronba es ujra megprobalom. Majd jelzek hogy sikeült vagy nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt olvastam, ha a te neveden van akkor személyesen meg kell tudniuk oldani, viszont ha nem, akkor bukta, de ahogy mondod, ezt látnák és szóltak volna. 

Szerintem ha legközelebb bemész egy üzletbe és azt mondják, hogy minden rendben, akkor kérd ennek írásba foglalását, ha esetleg gond lenne a későbbiekben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mint irtam a kartya mar megvan majdnem 20 eve. Sajnos mar nem emlekezem mi lett annak ideen megadva. De ha en bent vagyokaz T- üzletbe

mert registralni akarok akkor önekik latni kellene hogy jelenleg ki van megadva. Es akkor mondani hogy sajnos nem lehet vagy ha lehet akkorRegistralni kellene. Egyebkent ma kaptam tölük egy e-mailt hogy registraljak ,ezekszerint en lehetek nevszerint.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv @Beci

A te neveden van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most