Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HP Omen rendelés


Törölt_tag6933

Kérdés

Sziasztok!

Kinéztem az oldalon egy HP Omen laptopot., sajnos nem volt készleten így rendelni nem tudtam. Folyamatosan néztem az oldalt és múlt szerdán este 11 órakor a laptop rendelhető állapotban volt. Gyorsan leadtam a rendelést. Másnap reggel felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol nyugtázták a rendelésem. Eltelt 3-4 nap és nem történt semmi. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol azt mondták, hogy készlet hiány miatt nem tudják teljesíteni a rendelésem. Ráadásul tegnap este is elérhető volt a rendelés amikor is újra megrendeltem. Most akkor mi van? Miért érhető el a shopban ha még sincs készleten. Vagy akkor most mi a gond? Ki hazudik?

Köszi
Roland

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

Szia!

A megrendeléseket sorrendben teljesítik, ezért előfordulhat az, hogy mire hozzád érnek addigra elfogy a készlet.

Shopban lehet azért volt újra elérhető mert valaki visszamondta a megrendelést vagy nem felelet meg a fizetési feltételeknek és törölték a rendelését és ilyenkor vissza pörög a készletbe!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...