Pic-ur

Kérdés

Kérdés

Csak annyit szeretnék kérdezni,hogy mindenhol a Telekom oldalon az olvasható ,hogy az adategyeztetéssel csalók élnek vissza.Elvégeztem az adategyeztetést a honlapon,melynek fejében azt igérik kapok egy ingyenes hétvégés beszélgetést.Ezt nem kaptam meg.Kérdésem most akkor a Telekom csaló?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Hello @Zsuzsi, köszi, duplán örülök (nálad minden ok, és többen jártak így, ez alapján segíthetünk nekik is) :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tanácsodra felkerestem őket telefonon ;ahhoz képest több várakozási időre számítottam mert 20 perc sem kellet hogy kiderítsem mi is történt, hogy sikeres volt-e az adategyeztetésem vagy sem. Jó hírekkel szolgálhatok sikeres volt benne vagyok a rendszerben ,kérdésemre hogy miért nem kaptam sms-t igazából csak annyit tudtak mondani hogy 30-ig mindenkinek meg kell kapnia és vele együtt meg fogom kapni az ingyenes hétvégi beszélgetést is:D Tehát még mindig hűségesen várom az sms-txD(az ügyfélszolgálatos sem érti mi alapján küldik az sms-eket mert valaki előbb valaki később kapja ,sokan keresik ez miatt)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Zsuzsi, ha túl vagy a 3 héten, akkor hívd fel őket, hogy mi van (pénteken harmincadika, utolsó hét, így készülj, hogy nem 1-2 perc lesz :()

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet nálam csalnak :D mert már 3 hete is van annak hogy online-n megcsináltam az adategyeztetést de semmi visszaigazoló sms még nem jött nemhogy ingyen beszélgetés hétvégén.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 06. 02. at 12:06, Roli82 írta:

Szia!

2-3 hét múlva kapsz majd a hétvégi beszélgetés lehetőségéről sms-t.

Köszi megvan

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

2-3 hét múlva kapsz majd a hétvégi beszélgetés lehetőségéről sms-t.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most