Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Feltoltokatya adategyeztetes


Törölt_tag8740

Kérdés

Udvolom a forum resztvevoit

Szuksegem van segitsegre , mivel kulfoldon elek es nem tudok hazautazni egyeztetes miatt, viszont a kartyam segitsegevel utalok penzt Mo-ra ! Elkuldtem az adatain on line-an megegyeztek , visszakuldtek, hogy valosak, de ezutan semmi mast lehetoseget nem adott a gep , igy nem tudom, hogy ervenyesitettek -e vagy sem !! Mi a teendo ???

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

" Elküldtem az adatain on line-an megegyeztek , visszaküldtek, hogy valósak, de ezután semmi mást lehetőséget nem adott a gép , így nem tudom, hogy érvényesítettek -e vagy sem !! "

Nekem ebből az jött le, hogy végig vitted de nem jelezte a felület, hogy jó lett -e vagy sem, ezért javasoltam a fentieket.

Sajnos én nem tudom megcsinálni helyetted az egyeztetést, újra végig vinni sem tudom a sajátomat hogy megnézzem, mit és hogy mivel már egyszer megcsináltam.

Külföldön lévőknek adategyeztetésre az alábbi telefon szám van fenntartva +36-30-344-0861

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia Roli82

kerlek olvasd el a levelem meg egyszer!!Ezeket vegig csinaltam eloszor is ! A TELEKOM Visszakuldte az adataim, amin a kartyam vetelenel szerepeltek . tehat az adataim valosak ! DEEEEEE.... ! ezutan semmi mast nem tudtam csinalni !! Azota ura probalkozom, kitoltom ugyan azokat az adatokat, de most mar nem fogad el semmit . azt irja hogy az adastok nem valosak ! PAnik totale ! Ha tudnal segiteni messengeren, a face neven Mojzes Marta

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...