Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Miért szakad meg a net valamint miért csökken?


Raelag17

Kérdés

Sziasztok srácok

Egy olyan dologba kérném a segítségeteket, hogy én laptopról netezek és jobban szeretem ha kábelről fut minden, nem igazán szeretem a Wi-Fi-t azokat inkább meghagyom a telefonokra, tabletra stb eszközökre…A problémám ott kezdődik, hogy van a Routerünk és ugye abba ha bedugom az UTP/LAN kábelt és a laptopra csatlakoztatom akkor egy ideig kb 20-25 másodperc elteltével az internet megszakad utána meg folytatódik tovább és ugyan így megszakad, viszont Switchen keresztül pedig, ha úgy van be dugva a kábel akkor normálisan megy minden, CSAK ami van 100/10 Mbit/s le-feltöltési netünk le csökken 50-re (azt tudni kell most váltottunk nagyobb netre mivel nem volt eléggé erős nekünk a 30/1 Mbit/s le-feltöltés, és úgy pedig jó volt minden ugyan úgy meg volt a 30/1 Mbit/s le-feltöltésünk, SWITCHEN KERESZTÜL) Most pedig le csökken.

A kérdéseim:

Miért csökken le és miért történik ez az egész?
valamint
Miért van az, hogy ha Routeren keresztül dugom be a kábelt a laptopba akkor megszakad egy idő után, de Switchen keresztül pedig nem, mi lehet az oka?

SWITCH TÍPUSA: TP-LINK TL-R402M

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Raelag17
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...