Itachi

Telekom internet hiba

Kérdés

Sziasztok! Az a problémám adodott hogy a 120 mbps telekom internetem ethernet kábelen keresztül nem müködik vagyis igen de percenként elmegy 5-10 mp-re egy error internet disconnected felirattal. Ezt sikerült orvosolni azzal hogy átállítottam félduplex 100mpbsre a kapcsolatot de ezzel egyidőben csak fel vagy le tudok tölteni illetve 60%-át tudom csak használni a csomagomnak. Valakinek valamilyen ötlete?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

@Itachi

Igazán nincsmit.

Ha történt valami előrelépés az ügyben, akkor légyszives írd meg, hogy hogy oldódott meg a probléma, segítve ezzel a később hasonló problémával küzdőket. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Itachi

Sajnos meghibásodások egyik napról a másikra előjöhetnek. Ha a háztartásban több PC is van, akkor én kicserélném a gépekben a hálókártyát, ha a hiba menne a kártyával, akkor biztosra lehetne mondani, hogy a kártyával van valami gond. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Itachi

Értem, akkor viszont valószínűbb, hogy a gépedben van a gond vagy magával a hálókártyáddal. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt úgy gondoltam hogy a barátomnak se jó viszont itthon mindenkinek müködik kivéve nekem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Itachi

Fentebb azt írtad, hogy nem csak nálad jelenkezik ez a probléma. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Itachi

Ok. Ha ezeket mind letesztelted és a probléma továbbra is fenn ál, illetve a többi eszközödön is ugyanilyen probléma ál fent, akkor kérd a digitális elosztó cseréjét a 1414-es számon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

üdv! ha visszaállítom automatiksra elmegy a net percenként azon kivül ezeket mind csináltam illetve nem csak nálam van ez a hiba

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Itachi

Üdv! 

Én kezdetnek visszaállítanám ahogy volt és kicserélném a vezetéket, frissíteném a hálókártya driver-ét, átteném másik portba a vezetéket, ellenőrizném a digitális elosztó syslogjait. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most