Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Kaonmedia CO1000P


PhoenixSzG

Kérdés

Tudja valaki, hogy hol lehetne fejlesztési javaslatokat tenni a box szoftverének javítására (úgy hogy azok el is érjenek az illetékes csoporthoz)?

Lenne pár javaslatom, ami nagyban javítaná a beltéri használhatóságát:

- A kedvencekben ne az eredeti csatornaszámok legyenek, hanem kapjanak új sorszámot a listába felvett csatornák 1-től egyesével felfele.
- Kedvencek használata esetén, az OK-val előhívható műsorinfóban a kedvencek listájában lehessen keresni, ne a teljes műsorújságban.
- Ha egyszer kiválasztom, hogy a kedvencek listáját használom, akkor ne váltson vissza a teljes műsorújságra például kikapcsoláskor vagy ami még zavaróbb: egy felvétel nézése után.
- Előre/hátra tekerésnél pl. +/-10 perc ugrási lehetőség bevezetése (pl. a +10 esetében: fast forward közben a next gomb megnyomásával).
- Egy műsor kezdete után elindított felvétel esetén, ha a műsor kezdetekor már az adott csatornát néztem (és nem kapcsoltam közben el), akkor a műsor elejétől kezdődjön a felvétel, ne a felvétel indításától.

Mindezeket a régi Sagem DS86 HD box tudta alapból..

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

nemtudom mostmár,hova meg kihez forduljak!de a parabola digitális beltéri egységen lehetetlen beállítani az én számíze szerint a műsorokat sorba,csak ahogy a szolgáltató megadta.sok helyen próbálkoztam,de semmi lehetetlen beállítani.ez miértvan így?szeretnék pozitív választ kapni vagy segítséget,bár nemszámítok semmiféle segítségre,de jólenne sorba állítani a csatornáimat.köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
41 perce, orgován zsolt írta:

nemtudom mostmár,hova meg kihez forduljak!de a parabola digitális beltéri egységen lehetetlen beállítani az én számíze szerint a műsorokat sorba,csak ahogy a szolgáltató megadta.sok helyen próbálkoztam,de semmi lehetetlen beállítani.ez miértvan így?szeretnék pozitív választ kapni vagy segítséget,bár nemszámítok semmiféle segítségre,de jólenne sorba állítani a csatornáimat.köszönöm!

Hello @orgován zsolt, nekem is satom volt, és nincs jó hírem. ott csak kedvenceket tudsz állítani valahol a menüben, aztán a kedvencek között lépegethetsz. az én türelmem tizenpár csatornáig tartott

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...