Ugrás a tartalomhoz
  • 0

felhasználó jelszavának elküldése nem volt sikeres. A(z) mail.t-online.hu levelezőkiszolgáló válasza: Temporary authentication failure. [px02k.mail.t-online.hu:2017-12-08 12:25:04]


Amadeus

Kérdés

Jó napot.Szerződés váltás után érzékeltem azt a problémát,ami a képen is  látható valamiért a böngészőkből sem elérhető a levelező fiók ami az élőfizetéshez tartózik.Mi okozhatja a problémát?Thunderbird levelező programot használok a program működik rendesen.
Válaszukat előre is köszönöm.

@t-online.hu levél fiók hiba.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Üdv a fórumon, @Amadeus!

Leellenőriztem a webmail nálam rendben működik. Történt a szerződésváltáskor (ez alatt hosszabbítást kell érteni?) valamilyen módosítás, amely érinthette az e-mail címeket? A hibaüzenet szerint ugyanis átmeneti hitelesítési probléma lépett fel. E-mai fiók  vonatkozásában például költözésnél , ha áthelyezést igényel valaki egyes műszaki hozzáférés típusváltások esetén előfordulhat, hogy megváltozik az e-mail cím és jelszó páros.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

A helyzet az hogy egy régi előrefizetés lett átrakva egy másik címre de le lett teljesen cserélve egy jobbra.Nem tudom miért kell a jelszót piszkálják.Nem tudom mi lehet az oka de a jelszó az már nem az ami volt.Ezért is kértem tőlük segítséget, remélem sikerül egy másik jelszót kérnem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...