DeerX

Huaweii HG8245 modem

Kérdés

Sziasztok!
Az lenne a problémám hogy már nagyon rég kb 2004-5 körül lett egy új modem a házban. de átszeretném állítani. idősorán kaptam valamiféle jelszópapírokat de próbáltam őket és nem működik.  hogyan tudnék kérni egy új jelszót + felhasználót ? 
Előre is köszönöm a válaszokat! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

@btz  elsősorban a filmeimhez akár egy barátom gépén, jó minőségben. mert jelenleg csak korlátozott módban elérhető. és akkor kb ~240p-s a film.  ( alapból a filmeim 1080p és 720p. )  és egy TP-LINK TLWR841N-van rákötve a modemra. próbáltam ASUS routerrel is hogy a router beállításában állítok valamit de sajna nem. ezért kell valószínüleg a modembe átállítani vmit.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: DeerX

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@DeerX

Attól függ, hogy mit szeretnél a Plex szerverrel. Ha van konkrét kérdésed és tudok rá érdemben válaszolni, akkor megteszem.

Mihez akarsz pontosan hozzáférni? Nem vagyok benne biztos hogy kell neked ahhoz bármiéle double NAT.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm megoldódott a probléma. esetleg értesz a plex szerverhez, és hogyan lehet a HUAWEII 8245 modemen beállítani a Double NAT-ot mert akkor működne a távoli hozzáférés. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1414-en. De fizetős. Az aktulális díjszabását kérdezd meg előtte :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most