Ugrás a tartalomhoz
  • 0

roaming és eu-n kívüli hívás


vakrepulo

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @vakrepulo, normál esetben úgy lenne, ahogyan dptrsk írta, csak éppen bekavar, hogy Svájc nem EU. szóval ha svájci számot hívsz itthonról, akkor a díjcsomagodnál érvényes nemzetközi hívás Svájcba. ha Ausztriából hívsz svájci számot, akkor meg az onnét érvényes nemzetközi hívás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

köszi teherwagon

közben sajnos én is hasonlóra jutottam

ezen beszívtam egy 10-est, de mindegy így jártam

 

egyébként szerintem tök értelmetlen dolog, mert teljesen szembemegy az eu szabályozás elveivel, hogy bárhol vagy az eu-ban ugyan annyiért telefonálsz

ezek szerint az elv valójában az, hogy: bárhol vagy az eu-ban ugyan annyiért telefonálsz ha a másik fél is az eu-ban van

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szívesen (kár, hogy későn) :) én közel 20 éve szívtam meg nagyon, azóta figyelek a részletekre. Dél-Afrikában voltunk, és az okos asszonykám titokban minden nap cseverészett kicsit az anyóssal, mondván vállalati csomag, alig fizetünk valamit. aha, a Té akkori forgalomfigyelése pár nap múlva hívott, hogy minden rendben van-e, mert az addig átküldött adatok szerint 200-nál járunk. ja, és fizessünk már be valamicskét, mert levágják a vonalat :(

az elv meg pontosabban az, hogy ha külföldön vagy, de az EU-ban, akkor bármilyen EU-s számot annyiért hívsz, mint itthon a nem Tés mobilt (tehát a hívott EU-s szám bárhol lehet a világban, nem kell az EU-ban tartózkodnia)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...