gszucs

ZTE HGW LAN nem mindig érhető el

Kérdés

Sziasztok!

Hónapok óta vissza-vissza térő jelenség, hogy a ZTE Speedport Entry 2i HGW csak WiFi jelet tud adni, ethernet kábelen nem érhető el az internet. Többszöri újrainditás, IP cim frissités, semmi nem oldja meg a problémát, az mindig magától, 1-2 napon belül javul meg (ez alapján gondolom, hogy valami a központban, vagy valahol a lakás és a központ között lesz). A DHCP által kiosztott IP cim akkor sem ütközik, amikor éppen nincs LAN, és az összes kábelre kötött készüléken jelentkezik a hiba.

Bármilyen ötletek van, mit lehetne ezzel kezdeni? 

Köszi előre is.

Capture.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

@gszucs

Nálam is ugyan ez a típus van és még sok ismerősömnél. Mind gond nélkül használja. Nem kell semmilyen tipushibától tartanod. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 5/28/2018 at 21:33, anonymus írta:

Mivel azt írod hogy wifi jel van, gondolom internet is van rajta. És csak kábelen megy el a szolgáltatás, így én 1414-en leadnám hibára. Szerintem HGW csere lesz.

Köszi szépen, felhivtam őket, kicserélték (sajnos ugyanarra a modellre), aztán meglátjuk milyen lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mivel azt írod hogy wifi jel van, gondolom internet is van rajta. És csak kábelen megy el a szolgáltatás, így én 1414-en leadnám hibára. Szerintem HGW csere lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most