Ugrás a tartalomhoz
  • 0

nincs wifi


domino83

Kérdés

Sziasztok,Otthoni szolgáltatással rendelkezem.Két napja egyszer csak gondolt egyet a dolog és megszűnt létezni.(nincs tv,internet,telefon,wifi).A hibabejelentés megtörtént.A mai nap ismét felhívtam az ügyfélszolgálatot,ahol végül is az ügyintéző elmondta,hogy a hibát javítják.Nem sokra rá lett tv,internet,telefon viszont a wifi nem akar működni.Esetleg van valakinek valami ötlete erre a problémára?Előre is köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
16 órája, domino83 írta:

Sziasztok,Otthoni szolgáltatással rendelkezem.Két napja egyszer csak gondolt egyet a dolog és megszűnt létezni.(nincs tv,internet,telefon,wifi).A hibabejelentés megtörtént.A mai nap ismét felhívtam az ügyfélszolgálatot,ahol végül is az ügyintéző elmondta,hogy a hibát javítják.Nem sokra rá lett tv,internet,telefon viszont a wifi nem akar működni.Esetleg van valakinek valami ötlete erre a problémára?Előre is köszönöm

a 1414 szám engem félvilágosítót egyezer  hogy a wifi a bepitet routerben nem garantált dolog az csak egy plusz valami amit a router gyártó bele epit de a telekom nem garantálja hogy muxik! :) szóval inkab mondj le rola! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...