domino83

nincs wifi

Kérdés

Sziasztok,Otthoni szolgáltatással rendelkezem.Két napja egyszer csak gondolt egyet a dolog és megszűnt létezni.(nincs tv,internet,telefon,wifi).A hibabejelentés megtörtént.A mai nap ismét felhívtam az ügyfélszolgálatot,ahol végül is az ügyintéző elmondta,hogy a hibát javítják.Nem sokra rá lett tv,internet,telefon viszont a wifi nem akar működni.Esetleg van valakinek valami ötlete erre a problémára?Előre is köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

@raptorninja

Mért mondana le róla? Nagy valószínűséggel csak be kell állítani neki és menni fog. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
16 órája, domino83 írta:

Sziasztok,Otthoni szolgáltatással rendelkezem.Két napja egyszer csak gondolt egyet a dolog és megszűnt létezni.(nincs tv,internet,telefon,wifi).A hibabejelentés megtörtént.A mai nap ismét felhívtam az ügyfélszolgálatot,ahol végül is az ügyintéző elmondta,hogy a hibát javítják.Nem sokra rá lett tv,internet,telefon viszont a wifi nem akar működni.Esetleg van valakinek valami ötlete erre a problémára?Előre is köszönöm

a 1414 szám engem félvilágosítót egyezer  hogy a wifi a bepitet routerben nem garantált dolog az csak egy plusz valami amit a router gyártó bele epit de a telekom nem garantálja hogy muxik! :) szóval inkab mondj le rola! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@domino83

Rendben. Továbbra is azt tudom mondani, hogy egy vezetékes eszközzel lépj fel az eszköz webes adminisztrációs felületére és ott írd vissza azt a "hálózati nevet" és jelszót ami régen volt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nos a routeren van wps opció úgy csatlakozik.Viszont a hálozatunk neve megváltozott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@domino83

Sajnos jobbat nem tudok mondani. Kezd el megnézni a wifi beállításokat a manulál alapján. Ha egy konkrét lépésnél elakadsz, akkor azt itt a fórumon képernyőmentés kíséretében jelezd. Ha tudunk, segítünk. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv @domino83

Adminfelületre bejelentkezel és megnézed a wifi beállításokat az eszközben. 

Ebben segítségedre lehet az adott eszköz manuálja. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most