Csépányi János

Otthoni előfizetés csatolása a Telekom fiókomhoz.

Kérdés

Most lett átíratva nevemre az otthoni előfizetés,és nem tudom hozzáadni a Telekom fiókomhoz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Hello @Csépányi János, hol akadsz el, nem találod, hogy hol, hogyan lehet megoldani, vagy hozzáadod, de hibaüzenetet kapsz? utóbbi esetben mit?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

TELEKOM FIÓK ADATOK MEGADÁSA

ELŐFIZETÉS HOZZÁADÁSA TELEKOM FIÓKHOZ

A megadott személyes adatok nem pontosak

Biztonsági okokból minden adatot pontosan kell megadnod. Ellenőrizd, hogy mindent helyesen írtál-e be, és figyelj oda, hogy minden adat pontosan megegyezzen az azonosító okmányodon szereplő adatokkal!

zonosító okmányodon szereplő adatokkal!

Biztonsági okokból minden adatot pontosan kell megadnod. Ellenőrizd, hogy mindent helyesen írtál-e be, és figyelj oda, hogy minden adat pontosan megegyezzen az azonosító okmányodon szereplő adatokkal!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Csépányi János, szétcsúszott kicsit, de a bevágott szöveg alapján ennek is állambácsi adatbázisával kell stimmelnie, mint a Domino adategyeztetésnek. itt arra ügyelj, hogy karakterpontosan add meg az adataid, tehát a személyid, jogsid nélkül neki se állj. én elcsúsztam már a kisbetűn, nagybetűn, ékezeten, de többen jelezték, hogy a születési hely, cím is problémás lehet. szóval pontosan úgy másolj be mindent, ahogyan a doksin szerepel. ha így sem megy, akkor hívd a Tét, és segítenek

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most