deero89

IPTV új HD csatornák

Kérdés

Sziasztok!

Most már ez mindig így fog működni, ha lesz HD vagy bármilyen csatorna bővítés, azok csak az IPTV előfizetőknek lesz elérhető?

Eddig tök jó volt, hogy egységes volt a csatornakiosztás és a csomagok, de látom nagyon mostohán kezdett el bánni a T a műholdas előfizetőkkel.

Megértem,  hogy mindenáron mindenkit az IPTV-re akarnak terelni, de nekem most 50-es DSL előfizetésem van és ahogy láttam, már csak 30-as-ra lehet előfizetni.

Ha most ergó szeretnék IPTV-t a meglévő 50-es netemhez, az megoldható lenne? Vagy csak abban az esetben ha átváltok a most elérhető kisebbre? o.O

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

A NET S-nél azt kapod, amit a vonalad tud. Most kapod az 50-es csomagot, de mondjuk a vonalad tud 60 Mb/s-et letöltésben, meg 20 Mb/s-et fel, akkor ezentúl annyi lesz az új csomagban a sebesség, amennyit tud a vonal.

És tudsz a mostani netcsomagodhoz is iptv-t kérni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a választ!

Ha IPTV-t kérek 2 db HD Stream-el és mindkettőn egyszer megy HD adás, mennyit vesz el az internet sebességből?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az IPTV jelenlegi beállításai alapján körülbelül 8 Mbit/s sávszélességet igényel a szolgáltatás használata.Tehát 2HD esetén 16mbps. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Mennydorges

~ 2,3 mbps

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most