Ottó

Internet 30 mbit

Kérdés

Sziasztok,

Kerekegyháza benne van a megvalósult fejlesztésben, ehhez képest a mi utcánkban csak net s plusz csomag a max, ami ugye 1 mbit letöltést garantál. A pályázat szerint 2018 végéig min 6 mbit letöltést kell garantálni....  nem is érdekelne, a csomag tudná amit kell, d még a garantált 1 mbit is nyögve nyelős.

üdv

Ottó

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

@Ottó

Értem, akkor a házon belül minden renben van elvileg, de a vonalkép alapján úgy látszik hogy van gond valahol, ezt mindenképpen érdemes lenne kihívott szerelővel megvizsgáltatni. 

Nem tudom, hogy vonaltöbbszörözött vonalon felépülne e a DSL kapcsolat, én mikor legutoljára hallottam ilyenről, ott egyáltalán nem lehetett DSL-t adni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Új házról beszélünk, földkábelen jön be a rézpár, kötve, toldva nincs. Rögtön modem, onnan router, switch.

A törzskábel a régi, hely nincs rajta, és ha nem csalódom többszörözőn vagyok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Ottó

Egy konkurens szolgáltató feladata, akit itt a fórum szabályai szerint nem nevezhetek néven, de ha érdekel, akkor privátban leírom. 

Sajnos ez tényleg egy gyér vonal, tagadhatatlan, de a garantált 1mps felett van bőven. 

Javaslom, a lakáson belüli szakasz újravezetékezését, annak rövidítését. Valahol valamilyen kötési hiba állhat fenn, ami nagy valószínűséggel nem a törzsszakaszon van, de a törzsszakasz vizsgálatát is kérném. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv @Ottó

Tegyél fel a HGW webes felületéről képernyő mentéseket, hogy pontosan látni lehessen, hogy mire képes illetve mennyire stabil a vonalad. 

Előre is köszi. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most