EtoH98

Nagyobb internetcsomag

Kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy eddig 10Mbit/sec-es internet volt hozzánk bekötve, viszont Speed testen csak 6Mbit/sec a maximum letöltésem és olyan 600-700Kbit/sec-el töltök le. Be szeretnénk kötni ezt az új Net S Pluszt ami állítólag 1Mbit/sec-től 100Mbit/secig terjed. A kérdésem az hogy van e arra esély hogy gyorsabb lesz a letöltésem és egyszerre többen is tudjuk használni az internetet, vagy marad úgyan úgy a maximum 6Mbit/sec es internet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Szivesen. Sajnálom hogy jobb hírrel nem tudtam szolgálni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@EtoH98

Sajnos ezzel a vonallal nincs lehetőség gyorsabb netre letöltés ügyileg. Új központ építése vagy optikázás (azaz fejlesztés) által lehetne segíteni ezen. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@btz

Szóval a letöltésem nem lenne gyorsabb? Igazából az lenne most a fontos. Nem értek hozzá de valahogy nem akarom elhinni hogy tízszer olyan erős nettel nem töltenék le gyorsabban mint most.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@EtoH98

Igen ezt kértem. Sajnos nem túl jó a vonalad. Akkor éri meg váltanod, ha az új díjcsomag anyagilag kedvezőbb, illetve ha nagyobb feltöltést szeretnél. Ilyen lassú feltöltés a letöltésre is negatív hatással lehet, ezért én a helyedben váltanék, mivel ezzel majd duplázódna a feltöltésem. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@btz

Nem vagyok benne biztos hogy ezt kérted-e, de szerintem igen.

Névtelen.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: EtoH98

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@EtoH98

Üdv! 

Hogy van e lehetőséged gyorabb internet szolgáltatásra vonalad fizikai paramétereitől függ, amennyiben a Net S Plusz díjcsomagot választod. 

Annak érdekében, hogy meg tudjuk határozni mennyit bír fizikailag a vonalad, kérlek tegyél fel DSL információs képernyőmentést, amit a digitális elosztód webes adminisztrációs felületéről olvashatsz le. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most