anonymus

Spíler 2 jövőre is

Kérdés

A Magyar Telekom és a TV2 Csoport megegyezése szerint a Spíler 2 csatorna 2019. március 31- ig továbbra is elérhető lesz a Magyar Telekom csatornakínálatában. Ezen időszak utáni elosztásról az egyeztetések tovább folynak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

@ApaFia

Engem majdnem leöltek egy fórumon mikor azt mondtam 2023 körül olyan általábos lesz a HD mint az SD, és lehet nekik volt igazuk. Szóval a többi csatorna mire HD lesz, talán 2030-at is írni fogunk, de kívánom, hogy tévedjek. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@ApaFia

Akkor már csak 6 évet kell aludni addig 😃

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, btz írta:

@ApaFia

Engem majdnem leöltek egy fórumon mikor azt mondtam 2023 körül olyan általábos lesz a HD mint az SD, és lehet nekik volt igazuk. Szóval a többi csatorna mire HD lesz, talán 2030-at is írni fogunk, de kívánom, hogy tévedjek. 

Amíg semmi nem kötelezi ösztönzi őket addig... pl egy fincsi nmhh törvény holnaptól, valami ilyen tartalommal hogy, van tegnaptól minden új csatorna csak hd lehet. a Meglévőknek meg van 2 évük utána minden sd tilos. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, anonymus írta:

A Magyar Telekom és a TV2 Csoport megegyezése szerint a Spíler 2 csatorna 2019. március 31- ig továbbra is elérhető lesz a Magyar Telekom csatornakínálatában. Ezen időszak utáni elosztásról az egyeztetések tovább folynak.

Párnap és 2019 írunk,nagyon hiányzik a HD verzió!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, btz írta:

@ApaFia

Akkor már csak 6 évet kell aludni addig 😃

Csak nem! Lehetne itt más csatikról beszélni aminek hiányoznak  HD verziói! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, btz írta:

@ApaFia

Sok múlik a szolgáltatón,igaz nem minden,de akarás kérdése .Valamelyik szolgáltatónak meg kell lépni ezt a lépést elsőnek,az hogy a Telekom hanyadik lesz, na az egy jó kérdés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most