Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Milordaz

Kérdés

Sziasztok!
Mobil L díjcsomagom van és T-mobilos irányba ingyen telefonálok így a számlán az ebbe az irányba indított hívások nem is szerepelnek. Én azt szeretném megtudni, hogy hány percet beszélek bármilyen irányba. Összesen hány percet telefonálok egy hónapban. Ezen információra lenne szükségem az elmúlt fél évből. Már kétszer hívtam a 1414-et, de ők csak egy részletes híváslistát tudtak küldeni, ahol nincs kedvem pdf-ben egyesével összeadogatni az elmúlt fél évem minden hívását. Ide küldtek, hátha ti tudtok segíteni.
Előre is köszönöm

Ádám

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Milordaz, jól tették, hogy ide küldtek, de ezúttal sajna csak az van, amit dptrsk írt :( ha hálón belül ingyenes a hívás nálad, akkor a Té honlapja, appja sem mutatja (nekem is ilyen van, megnéztem). így az sincs, hogy hó vége felé ránézel, hogy az adott hónapban mennyit telefonáltál (visszamenőleges adatokat meg egyébként sem mutat). a számla ugyanez, ahogyan írtad. szóval marad a pdf-ből táblázatba másolás, számolás (ha nem vagy excel guru, akkor ez jól jöhet, mert enélkül nagyon macerás a számolás)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...