Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawei Mate 20 lite Emui 9 update


Next1201

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia @Next1201,

Azt itt a fórumon nem tudjuk megmondani, hogy mikorra várható a frissítés. Érdemes beállítani a frissítések automatikus keresését.

Általában a Telekomnál lassabban jön ki egy adott frissítés, de szerintem - új model lévén - meg fogja kapni a Pie-t, csak kérdés mikor. :( Esetleg megkérdezheted az ügyfélszolgálatot, de szerintem ők sem tudnak pontosabbat mondani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
8 perce, Next1201 írta:

Értem köszi a választ picit elvagyok keseredve, hogy ezzel van tele a net , hogy agyon dicsérik nagyon sokuknak már telepíti, de a telekom nem képes ezt megcsinálni picit szerintem dühítő.

Megértelek. :( Samsungok esetében sem sokkal másabb sajnos, aki TMH romot használ ne várjon rendszeres frissítéseket. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello, de várjon, csak a szolgáltatói telókon terítés előtt illik tesztelni, hogy az alap- és a spéci szolgáltatások mennek-e az új verzión. ez idő, cserébe stabil(abb) cuccot kapsz, mert ha nem jó, visszavágják a gyártónak javításra. a nyílt piacról vásároltakon ilyen nincs, az országban az elsők között (akár hetekkel, hónapokkal korábban) megkapják a frissítéseket. viszont azokon előfordulhat, hogy a következő gyári frissítésig szívás van, nem mennek bizonyos szolgáltatások (a spécik közül ilyenek lehetnek pl. ipv6, volte, vowifi, az alapok közül pl. dual sim kezelés). nekem még nem sikerült eldöntenem, hogy melyik a jobb B|

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...